Firmast

Reklaamprint OÜ osutab kvaliteetset laiformaadis digitaalprindi täisteenust nii väli- kui sisemeediasse. Ettevõttes kasutatav trükitehnoloogia on väga kaasaegne, võimaldades trükkida suuremõõtmelisi pindu (max trükilaius 1600 mm ning pikkus ca 50 jm) kiiresti ja samas säilitada perfektse trükikvaliteedi.

Oleme avatud uutele võimalustele ja tehnoloogiatele, seega püüame pakkuda klientidele alati innovaatilisemaid, kiiremaid ja soodsamaid lahendusi.

Trükkimisel kasutame solvent-tehnoloogiat ning eco solvent trükivärve, mis on keskkonnasõbralikud. Kuna digitaalse prindi võimalused on väga mitmekesised – trükki saab teostada erinevatele materjalidele ja pindadele ning tootmine on paindlik, saab tooteid valmistada üksikeksemplarina ja kohandada vastavalt oludele.

Teostame trükki erinevatele paberitele (kasutamiseks nii sise-, kui välistingimustes), tekstiilidele (kasutamiseks siseruumi bänneritena, lippudena, roll-up süsteemidele), kleebistele (kasutamiseks transpordivahenditel, akendel, valguskastidel), PVC kangastele (kasutamiseks välireklaami bänneritena, lippudena, seintele ja ehituskonstruktsioonidele, valguskastidele).

Tööde teostamise tähtajad on üldjuhul 2-3 päeva, kuid erandkorras on võimalik tellida ka kiirtöid, mis valmivad samal päeval.